Hizmetlerimiz

Başlıca Hizmetlerimiz

Personel Temini

Güzellik sektöründe geniş deneyime sahip olan ajansımız bünyesinde barındırdığı binlerce insan kaynağı ile aradığınız tüm pozisyonlar için kalıcı çözümler üretmektedir.

Pass Ajans olarak, doğru iş için doğru kişinin herhangi bir işletmenin başarısının anahtarı olduğuna inanıyoruz. İşe alım uzmanlarından oluşan ekibimiz kendini en iyi adayları bulmaya ve onların hayallerindeki işi bulmalarına yardımcı olmaya adamıştır.

Güzellik, kozmetik sektöründeki şirketler için serbest çalışan bir işe alım ve istihdam ajansıyız. Hem işverenler hem de iş arayanlar için aşağıdakiler de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz:

 • İşe alım: Türkiye ve Avrupa'nın çeşitli lokasyonlarından 100.000'den fazla adaydan oluşan bir veritabanımız ile doğru personeli bulmanızı sağlıyoruz.
 • Personel Motivasyonu: Çalışanlarınızın motivasyonunu artıracak, mutlu ve keyifli çalışmalarına yardımcı olacak programlar sunuyoruz.
 • Eğitim: Çalışanların en iyi performanslarını gösterebilmeleri ve gereksinimleri karşılayabilmeleri için şirketin iş modelinin tüm yönleri hakkında eğitim veriyoruz.

Stant Tasarımı

Şirketinizin kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olacak yaratıcı ve profesyonel bir tasarım.

Güzellik ve kozmetik sektöründeki şirketler için bir işe alım ve istihdam ajansına yönelik stant tasarımımız, hem profesyonel hem de davetkar bir marka oluşturmanıza yardımcı olacaktır. 

Stant tasarımımız sizi ve şirketinizi profesyonel gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Tasarımı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere markanıza uyacak şekilde özelleştirebiliriz:

 • Standın ön tarafında markanızın kimliğine uygun bir logo veya simge
 • Afiş ve posterler de dahil olmak üzere tüm materyallere tam renkli baskı
 • Hizmet ve ürünleriniz hakkında bilgi içeren bir broşür

Raporlama

Pass Ajans işe alım ve istihdam ajansı ile, personel ihtiyaçlarınız hakkında akıllı kararlar vermenize yardımcı olacak performans raporlaması alacaksınız.

Serbest çalışan işe alım ve istihdam ajansları için bir performans raporlama platformuyuz. Platformumuz, güzellik ve kozmetik sektöründeki şirketlere, yüklenicilerinin üretkenliği hakkında doğru ve gerçek zamanlı bilgiler sağlayarak iş güçlerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor.

Performans raporlamamız, kampanyalarınızın ilerlemesini izlemenize ve takip etmenize olanak tanır.

Bu araç şunları yapmanızı sağlar:

 • Pazarlama çalışmalarınızın etkinliğini analiz edin
 • Hangi pazarlama çabalarının en çok başvuru getirdiğini ve hangilerinin işe yaramadığını belirleyin
 • Farklı kampanyaların sonuçlarını karşılaştırın, böylece neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görebilirsiniz

Aksiyonlar

Saha ve aksiyon çalışmalarını kullanarak ürünlerinizi pazarda değerlendirebilir ve potansiyel müşterilerden çok kısa sürede geri bildirim alabilirsiniz.

Saha ve aksiyon çalışmaları, müşterilerinizin ürünlerinize nasıl tepki vereceğini anlamanın harika bir yoludur. Pazarı test etmenize, ürününüzü geliştirmenize ve çok geç olmadan potansiyel müşterilerden geri bildirim almanıza olanak tanır.

Saha ve aksiyon çalışmaları, güzellik ve kozmetik sektöründe başarılı bir işe alım ve istihdam ajansı için çok önemlidir.

İyi bir saha ve aksiyon çalışması şunları içermelidir:

 • Faaliyet ortamının bir tanımı
 • Planlama süreci
 • Planın fiilen uygulanması

Toplantılar

Güzellik ve kozmetik sektöründen adaylar ve müşterilerle toplantılar düzenliyoruz.

Adaylar ve işverenler arasında toplantılar düzenleme konusunda uzmanız. Benzersiz yaklaşımımız, aradığınız pozisyon için mükemmel eşleşmeyi bulmanızı sağlar.

Anketler

İşe alım sürecini kolaylaştırma ihtiyacından doğduk ve yetenek arayan şirketler için her şeyi kapsayan bir İK çözümü geliştirdik. Doğru çalışanları seçmenize ve onlara rollerinde gelişme fırsatı sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Güzellik sektörü yüksek tempolu, sürekli değişen bir alandır. Bu nedenle trendleri takip etmenize ve şirketiniz için en iyi yetenekleri bulmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Pass Ajans olarak araştırma, müşteri mutluluğu anketi ve işe alım dahil olmak üzere eksiksiz bir istihdam hizmetleri paketi sunuyoruz. Açık pozisyonlarınızı dolduracak doğru kişileri bulmanıza ve onların da işlerinden sizin kadar mutlu olmalarını sağlamanıza yardımcı olacağız.

Etkinlikler

Güzellik, kozmetik sektöründeki şirketler için serbest işe alım ve istihdam ajansı olarak etkinlik açılış faaliyetleri düzenleme konusunda uzmanız.

Şirketiniz için unutulmaz bir açılış etkinliği planlamanıza yardımcı oluyoruz. Fikrinizi hayata geçirecek deneyim, bilgi ve tutkuya sahibiz. Dekor ve yemekten, personel ve aktivitelere kadar tam olarak olmasını istediğiniz gibi bir etkinlik yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Event ve stant için deneyimli Modeller

Bir stantta veya eventte çalışabilecek modeller arıyorsanız, güzellik sektöründe deneyimli personellerimiz ile çözüm ortağınız oluyoruz.

Güzellik, kozmetik sektöründeyseniz ve bir fuar veya etkinlikte stant için alanında uzman bir model arıyorsanız, Pass Ajans doğru adres! Hem ajanslarla hem de modellerle harika bağlantılarımız var, bu nedenle ihtiyaçlarınız için size doğru kişiyi bulabiliriz.